5 דרכים לשמור על חום בתוך הבית

רבים מבעלי הבתים מעדיפים ליצור אווירה חמימה בפנים הבית, צורך אשר מתגבר במיוחד בעונת החורף הקרה, כאשר קר בחוץ. יש דרכים שונות ומגוונות לשמור על הבית חם ונעים, בין אם באמצעות מוצרי חימום ובין אם על ידי עיצוב חמים ומזמין. 

הוספת קמין מעוצב

קמין דקורטיבי זו הדרך הטובה ביותר לחמם את הבית. ישנם היום קמינים מעוצבים ומודרניים שנחשבים לשיא האופנה והופכים כל חלל ליוקרתי ומיוחד. תתפלאו, אינכם חייבים כלל וכלל קיר פנוי להתקנת קמין, יש המון דגמים מיוחדים שזמינים עבורכם כמו למשל קמין אי שמותקן בלב החדר, קמין חלון ששותף לשני חדרים בו זמנית, קמין פינתי ועוד המון עיצובים דקורטיביים, מודרניים ומתוחכמים שלא רק יחממו את החלל אלא יהפכו לאלמנט עיצובי חשוב ומרכזי.

בחירה נכונה של רהיטים

כדי להעניק לסלון תחושה נעימה יותר תוכלו לבחור בספה גדולה, טרנדית ומפתיעה בשילובי בדים חמים ומיוחדים שיקפיצו את החלל ויגרמו לכם לרצות להתפנק מול האח בשעות הפנאי. הספה שתבחרו היא הרבה מעבר לרהיט שיושבים עליו, היא יכולה להביע אמרה אופנתית, להפוך את החלל להרבה יותר מזמין וכשהעיצוב שלה מתקדם היא אפילו יכולה להתכוונן, ולהציע מענה ארגונומי וגמיש לכל מצב רוח בו אתם נמצאים.

שטיחים ומוצרי טקסטיל

דרך נוספת להוסיף שכבות של חום וחמימות, כמו גם לשמר את החום בחלל, היא על ידי הוספת שטיחים, שכבות של בדים ומוצרי טקסטיל בטקסטורות ומרקמים שונים ומגוונים. זה הזמן לרענן את הספה עם כרבולית חדשה וחמימה, להוסיף כריות נוי מבדים פרוותיים מפנקים, לשחק עם שילובי טקסטיל שונים, או בכלל להחליף לדגם חדש של ספה בצבעוניות הרצויה. 

איטום טוב ואיכותי

עליכם לזכור שתפקידו של קמין דקורטיבי הוא לחמם את החלל, גם אם הוא עושה זאת בסגנון. וכדי לשמור את החום בפנים, חשוב לוודא שהאיטום בחדר איכותי מקצועי. זה הזמן להזמין את אנשי המקצוע כדי שיבדקו שהדלתות והחלונות אטומים, כך שאוויר קר לא יכנס לחדר ואוויר חם לא יברח החוצה. תליית וילונות על החלונות הקיימים או המשודרגים גם היא יכולה לתחום לתחושת החמימות בחלל.

תאורה רכה

מעבר לעובדה שתאורה מוסיפה לאור הטבעי ובכך תורמת לתחושה הנוצרת בחלל, בכוחם של פתרונות התאורה שתבחרו לחמם את הבית ולהוסיף לאווירה בתוכו. אם תרצו לייצר תחושה הרבה יותר ביתית ומזמינה, מומלץ לבחור בתאורה רכה תלויה ועצמאית בגוונים זהובים. את פתרונות התאורה שאתם בוחרים יש להתאים לעיצוב הכללי.

שתפו מאמר