עורות-LEATHER

03_

עור הוא החומר החביב על 'פאוזה איטליאנו'; הגימור המושלם המוסיף ערך לצורתו ללא דופי של יצירותיו. המותג משתמש  רק בעור באיכות גבוהה, שנבחר על פי פרמטרים של רכות וגמישות. מקור העור מגיע מחקלאות בעלי חיים נבחרת ולאחר מכן מטופל בשיטות המשמרות את המאפיינים הטבעיים של חומר גלם זה,כגון אנילין באמצעות השריית צביעה ועוד.

עור גרעין מלא המכונה FULL GRAIN הוא הבחירה הטובה ביותר בתעשיית הרהיטים:בדיקות מעבדה מאשרות את היעדרם של כימיקלים אסורים בהתאם לתקנות אירופיות,ובמקביל מבטיחות את עמידות העור. בשל מוצאו הטבעי העור עשוי להציג פגמים כגון פסים וצלקות; אלה אינם נחשבים ליקויים אלא מאפיינים המוכיחים שמקור העור הוא טבעי ולא עבר עיבוד נוסף.'בפאוזה' מציגים כמה קטגוריות של עורות בעיבודים שונים וטקסטורות מגוונות המתאימות לכל מערכת ישיבה וכן ליין של צבעים ייחודיים למותג 'פאוזה איטליאנו'.

בדים-FABRICS

'פאוזה איטליאנו' מציעה מגוון רחב של בדים  בצבעים וטקסטורות שונות על מנת לענות על הצרכים האסתטיים והגיאוגרפים של כל לקוחותיה. בדים טבעיים כגון כותנה פשתן וצמר משולבים עם בדי קטיפה או ויסקוזה עם אריגים שונים.בדים דוחי כתמים ונוזלים-water repellent antistain-בקומפוזיציית פוליאסטר microfiber בגימור נבוקו ומשי חלק לאפקט של עור בשלמותו ורכותו ללא כל חשש מכתמים ובלאי אשר מיוצרים בפיתוחים טכנולוגיים המתקדמים ביותר.

צבעים ניטרליים כמו לבן ואפור מותאמים עם ניואנסים בהירים של כתום אדום ירוק וכחול אבל גם עם הדפסים אסרטיביים כמו מעוין או פסים,אריגה צפופה או גסה ועוד אינסוף אפשרויות.'בפאוזה' תמצאו מבחר של חומרים וסגנונות שנבחרו מעולמות שונים על מנת להבטיח לכל אחד מהלקוחות תוצאה מושלמת ע"פ טעמו האישי.

153_Ego_Mood_Shots_March_2018__1

עצים-WOOD

עץ איטליה

החוזק של מערכות הישיבה של 'פאוזה איטליאנו' מובטח בזכות בסיס העץ החזק,המיועד לסיבולת של השימוש ומצבי מתח משתנים {אשר ילווה במהלך חיי השימוש בו}. כל חומרי הגלם החל משלבי התכנון הראשוניים ועד הייצור וההרכבה עוברים תהליכי בידוק ואיבחון חוזרים אשר בודקים את היכולות הביצועיים בכל מצב אקלימי ולאורך זמן. העץ הינו המרכיב היסודי בייצור הבסיס ואינו מגיע מיערות ומאתרים שמורים והכל ע"פ תקנים בינלאומיים מחמירים בסטנדרטים הגבוהים ביותר ביחס לחומרים הכימיים שהוא מכיל.הבסיס מעוצב ומהונדס בידי הטכנאים שלנו במיכשור מתקדם ומתוחכם.מגוון הצבעים והגימורים ייתנו את מלוא האפקט למוצר המושלם מבית 'פאוזה איטליאנו'.

ריפוד-UPHOLSTRY

היסוד הבסיסי מאחורי הרעיון של הנוחות ב'פאוזה איטליאנו' הוא הריפוד מחומר 'פוליאוריתן' ברמות צפיפות וקומפוזיציות שונים בכדי להבטיח ארגונומיה אופטימלית.

אחת מהתכונות העיקריות של פוליאוריתן המהווה יתרון גדול על פני חומרים אחרים היא חסינות(התנגדות)לבלאי שנוצר משימוש יומיומי ומתנאים טבעיים. ההפוליאוריתן הוא אמנם מרכיב בלתי נראה לעין אך השימוש בו יבטיח תוחלת חיים ארוכה למוצרים מרופדים.

תהליך המיון והבחירה נעשית בקפידה ובקשב רב לתבנית העיצוב של כל דגם בכדי להגיע לביטוי מקסימלי בהופעה ונוחות וזאת על ידי כיול העובי וקלילות ויזואלית הייחודי לכל דגם בנפרד.

pu-foam-low-density

מתכת-METALS

_57B3464

מתכת היא בשימוש נרחב בייצור מוצרים ב'פאוזה איטליאנו' .הרגליים מבטאות את היציבות של הבסיס אבל בעצם מוליכות את הרעיון העיצובי קדימה ונותנות אינטרפטציה לכל המערכת ישיבה.השימוש במתכת היא יציבות של פלדה והשראה עכשווית ואלגנטית.

פלדה כרום מצופה,סאטן מט וצבוע או מוברש ישמש גם את מבנה המושב ועד שולחנות משלימים בכדי להבטיח אסתטיקה בעלת מוצקות ולפתור את הצורך בעיבוי יתר למוצרים מינימלסטיים.

נוצות-DOWN

fiberdown

קפיצים-POCKET SPRINGS

innerspring-seat-cushion